W jakich wnętrzach sprawdzą się cegły na ścianie?

Szukając ciekawych pomysłów na aranżację wnętrz, wiele osób decyduje się na wprowadzenie cegieł. Dobrze wybrane mogą dodawać wnętrzu uroku i czynić to zdecydowanie ciekawszym. Stare cegły na ścianie należy jednak właściwie dopasować do pozostałych elementów w mieszkaniu. Stworzenie spójnej kompozycji we wnętrzu pozwala cieszyć się jego niezwykłą prezencją i sprawić, że korzystanie z przestrzeni będzie o wiele przyjemniejsze. Przedstawiamy, gdzie płytki ceglane będą faktycznie dobrym wyborem i wprowadzą świeżość do wnętrza.

Stara cegła idealnie dopełnia wnętrza industrialne i loftowe

Cegła przede wszystkim świetnie sprawdza się w mieszkaniach loftowych. Surowy charakter wnętrz pozwala na wykorzystanie cegły rozbiórkowej bądź innych elementów dekoracyjnych. Cegła idealnie skomponuje się z surowym drewnem i dodatkami wykonanymi z naturalnego metalu. Może być wykorzystana jedynie w formie wyjątkowego dodatku do przestrzeni, który nada jej bardzo niepowtarzalnego charakteru.

Przestrzenie industrialne również warto urozmaicić o wyjątkowe płytki z cegły rozbiórkowej. Położone na ścianach są w stanie wyróżnić wnętrze i sprawić, że to będzie wyglądało bardzo wyjątkowo i niepowtarzalnie pod wieloma względami. Wykorzystanie starej cegły to przede wszystkim sposób na to, aby wnętrze uczynić jeszcze bardziej surowym. Wystarczy jedynie, wybierając płytki z cegły postawić na odpowiedni odcień i dobre wykonanie.

Jak najlepiej wykorzystać stare cegły?

Użycie starej cegły wymaga przede wszystkim zachowania odpowiednich proporcji. Nie można przesadzać z ilością dekoracji, aby nie przyćmiły pozostałych elementów we wnętrzu. Cegła ma służyć głównie jako dekoracja dopełniająca kompozycję konkretnej przestrzeni.

Najlepszym sposobem na urozmaicenie wnętrza i dodanie mu charakteru to postawienie na płytki imitujące cegłę tylko na jednej ścianie. Cegła na ścianę znajdująca się w widocznym miejscu może podkreślić pomieszczenie. Sprawia, że ściana wyróżnia się na tle innych i w odpowiedni sposób zdobi przestrzeń we wnętrzu. Retro cegła świetnie sprawdzi się m.in. w salonie. Skomponuje się zarówno z nowoczesnymi, jak i klasycznymi meblami. Pozwoli uzyskać niepowtarzalną aranżację, która pod wieloma względami będzie w stanie się wyróżnić.

Dekoracje z czerwonej cegły mogą ozdobić również przestrzenie w kuchni. Płytka ceglana może znaleźć się w luce pomiędzy blatem a szafkami lub na całej ścianie. Każdy sposób wykorzystania może być na swój sposób ciekawy i pomóc w urozmaiceniu aranżacji wnętrza, które zyska wyjątkowy charakter za sprawą wykorzystania wyjątkowych dekoracji.

Imitacja cegły to także świetny wybór do domowego biura. Pozwala nadać miejscu pracy bardziej industrialny charakter i stworzyć miejsce sprzyjające większej efektywności. Starą cegłę można położyć na ścianach i uzyskać dowolną aranżację konkretnej przestrzeni. Biuro stanie się miejscem, w którym przebywanie będzie wywoływało pozytywne skojarzenia i będzie chętnie odwiedzane każdego dnia.

Gdzie kupować najlepsze płytki ze starej cegły?

Stara cegła to wyjątkowy materiał, który jest oferowany w wielu sklepach na niezwykle korzystnych warunkach. Najlepsi dostawcy pozwalają na korzystnych warunkach dokonać zakupu i cieszyć się bardzo wysoką jakością wszystkich wyrobów. Na stronie: https://e-ceglanafantazja.pl/ dostępne są różnorodne płytki dekoracyjne nawiązujące do cegły. Szeroki wybór modeli i świetne wykonanie to gwarancja zadowolenia z zakupów. Nawet najbardziej wymagający klienci będą w stanie wybrać z oferty coś wyjątkowego dla siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 × trzy =